Strona głównaWiadomości11-latek przyłapany na jeździe autem - kluczyki dali mu rodzice, bo za...

11-latek przyłapany na jeździe autem – kluczyki dali mu rodzice, bo za dużo grał w GTA

Policjanci z brytyjskiego miasteczka Blackpool byli w niemałym szoku, gdy zauważyli, że za kierownicą jeżdżącego po parkingu samochodu siedzi pewien… 11-latek. Jak do tego doszło?

Zaskoczeni swoim odkryciem policjanci udali się do rodziców chłopaka, by zwrócić im uwagę za nieodpowiedzialne zachowanie oraz – zgodnie z obowiązującym prawem – ukarać ich za złamanie przepisów drogowych.

Zobacz: GTA 6 – grafika z robotem nie jest zapowiedzią gry

Jeszcze bardziej funkcjonariusze prawa zdziwili się, gdy rodzice stwierdzili, że chłopak zasiadł za kierownicą za pełną zgodą swoich opiekunów. Okazało się, że posadzenie go za kółkiem miało być jedynym sposobem by 11-latek nie przesiadywał całymi dniami z PlayStation i GTA. Najwyraźniej dziecku tak spodobała się jazda wirtualnym samochodem, że tylko prawdziwy mógł mu go zastąpić. O całej sprawie policjanci opowiedzieli na swoim koncie na twitterze:

Z jednej strony jeżdżąc po parkingu chłopak nie sprawiał pewnie jakiegoś gigantycznego zagrożenia, z drugiej – jeśli już naprawdę nie było innego wyjścia, rodzice mogli wybrać jeszcze bardziej ustronne miejsce. A co Wy sądzicie o tej sytuacji?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię