Strona głównaGryAktualnościGTA 6 – grafika z robotem nie jest zapowiedzią gry

GTA 6 – grafika z robotem nie jest zapowiedzią gry

Niedawno informowaliśmy Was o aktualizacji witryny Rockstar, na której dodano kilka nowych grafik. Niedługo potem w sieci pojawiły się sugestie, że robot z szampanem oraz logo Rockstar są w rzeczywistości zakamuflowanymi zapowiedziami GTA 6 lub Bully 2. Niestety nic z tych rzeczy.

Okazuje się, że głównym zadaniem aktualizacji było dostosowanie witryny Rockstar do uruchamiania na urządzeniach mobilnych. Z kolei grafiki miały sprawić, że ta wygląda świeżo i odrobinę inaczej za każdym razem gdy na nią wejdziemy.

Zobacz: Plague Inc. – usunięty z App Store w Chinach z powodu zawierania nielegalnych treści

Niektórzy fani uważali, że rok 1998 na butelce szampana na grafice z robotem, sugeruje rok, w którym dzieje się fabuła GTA VI. Wygląda jednak na to, że jest to nawiązanie do roku założenia Rockstar.

Zobacz: GTA 6 – Rockstar wkrótce zapowie grę?

Reasumując nadal czekamy na GTA 6. Od premiery GTA V minęło już 7 lat i jest to obecnie najdłuższy okres oczekiwania na kolejną cześć. Pomiędzy 4 a 5 minęło „zaledwie” pięć lat. To też powoduje, że od 2 lat gracze z wytęsknieniem czekają na choćby odrobinę informacji na temat kolejnej gry Rockstar. My też czekamy, a gdy tylko się czegoś dowiemy damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcekotaku
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię