Strona głównaGryAktualności19 kwietnia odbędzie się prezentacja nowej ekspansji World of Warcraft

19 kwietnia odbędzie się prezentacja nowej ekspansji World of Warcraft

Blizzard jest gotowe na oficjalną zapowiedź. Już w połowie kwietnia zobaczymy, co planują w kolejnej ekspansji World of Warcraft.

Shadowlands nie jest na pewno najlepszą ekspansją w World of Warcraft. Regularnie trwają dyskusje o przyszłości gry, a tempo wydawania patchy zdecydowanie nie odpowiada graczom. Niedługo po premierze 9.2, kiedy hype wokół MMO jeszcze nie opadł, Blizzard postanowił ogłosić kolejne, ważne wydarzenie.

Zobacz: Halo Infinite – tryb kooperacji ponownie zalicza obsuwę

Na Twitterze pojawił się krótki roadmap wszystkich rzeczy związanych ze światem Warcrafta. 15 marca dowiemy się o nowym dodatku do Hearthstone’a, a trzy dni później rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Arenach w Wowie. 19 kwietnia z kolei odbędzie się prezentacja nowej ekspansji. Powinniśmy dostać wtedy zwiastun i może nawet kilka obietnic, które przywołają uśmiech na usta fanów.

W maju poznamy również szczegóły okraszonej znakiem zapytania gry mobilnej Warcrafta. Dowiedzieliśmy się jakiś czas temu, że taki projekt istnieje i zbliża się ku końcowi. W maju powinniśmy dostać pierwsze, oficjalne informacje na ten temat.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię