Strona głównaGryAktualnościSquare Enix przekłada premierę Forspoken

Square Enix przekłada premierę Forspoken

Produkcja nowego studia Luminous Productions potrzebuje więcej czasu. Forspoken ujrzy światło dzienne dopiero w październiku.

Sony chce najwyraźniej na nadchodzące State of Play zostawić te bardziej przyjemne informacje. Na parę tygodni przed rzekomą prezentacją PlayStation dowiedzieliśmy się o przesunięciu Forspoken.

Zobacz: Twitch traci kolejnych, coraz ważniejszych pracowników

Oryginalnie pierwsza gra studia Luminous Productions należącego do Square Enix miała pojawić się w maju tego roku. Twórcy na Twitterze poinformowali, że postanowili przesunąć premierę. Nowa data to 11 października.

Powód jest taki, jak w przypadku niemalże każdego innego opóźnienia – chęć dopracowania szczegółów. Kilka ostatnich produkcji pokazało, że tego typu decyzje potrafią wyjść grom na dobre. Trzeba liczyć więc na to, że Forspoken będzie jedną z nich i w kilka dodatkowych miesięcy twórcy pozbędą się wszelkich znaczących bugów czy exploitów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię