Strona główna Wiadomości 22 czerwca rozpocznie się wyprzedaż na platformie Steam!

22 czerwca rozpocznie się wyprzedaż na platformie Steam!

Za nieco ponad miesiąc wystartuje Steam Summer Sale 2017. Wszystkie gry będą dostępne w zaniżonych cenach, toteż przyszedł czas zaciągnąć nowy kredyt, zastawić w lombardzie sprzęt i podebrać drobne z kościelnej tacy, byle by tylko starczyło na wymarzone gierki :). Godzina “W” – 22 czerwca!

Jak co roku wyczekujemy z utęsknieniem obniżek cen na gry. Oczywiście nie brak u dystrybutorów okresowych promocji, lecz zawsze główną atrakcją staje się te kilka dni, w trakcie których na Steam’ie ceny za produkty cyfrowe spadają nawet do 90%. Czekaliśmy długo na informację o letniej wyprzedaży, aż serwis pcaficionado.com dotarł do przecieku. Panie i Panowie, wyciągnijmy kalendarzyk, i grubym markerem oznaczmy 22 czerwca jako początek wyprzedaży na platformie Steam!

Akcja promocyjna potrwa do 5 lipca, więc czasu by zaplanować swój budżet jest co nie miara. Aczkolwiek już teraz zacznijmy przymilać się do naszego portfela i skarbonki, bowiem wybór będzie ogromny. Cięcia dosięgną nie tylko gry wydane w poprzednich sezonach, a też nowości i premierowe tytuły AAA.

Oprócz typowego szału zakupów możemy spodziewać się dodatkowych eventów, tak, jak to miało miejsce w poprzednich edycjach wyprzedaży. Wówczas za obejrzenie kolejek proponowanych gier bądź za oddanie głosu w ankiecie na najlepszą grę w swojej kategorii gatunkowej otrzymywaliśmy karty kolekcjonerskie. Miejmy nadzieję, że i tym razem Valve nie zapomni o dodatkowych wabikach.

Źródło: wccftech.com kitguru.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE