Strona głównaWiadomości22 czerwca rozpocznie się wyprzedaż na platformie Steam!

22 czerwca rozpocznie się wyprzedaż na platformie Steam!

Za nieco ponad miesiąc wystartuje Steam Summer Sale 2017. Wszystkie gry będą dostępne w zaniżonych cenach, toteż przyszedł czas zaciągnąć nowy kredyt, zastawić w lombardzie sprzęt i podebrać drobne z kościelnej tacy, byle by tylko starczyło na wymarzone gierki :). Godzina „W” – 22 czerwca!

Jak co roku wyczekujemy z utęsknieniem obniżek cen na gry. Oczywiście nie brak u dystrybutorów okresowych promocji, lecz zawsze główną atrakcją staje się te kilka dni, w trakcie których na Steam’ie ceny za produkty cyfrowe spadają nawet do 90%. Czekaliśmy długo na informację o letniej wyprzedaży, aż serwis pcaficionado.com dotarł do przecieku. Panie i Panowie, wyciągnijmy kalendarzyk, i grubym markerem oznaczmy 22 czerwca jako początek wyprzedaży na platformie Steam!

Akcja promocyjna potrwa do 5 lipca, więc czasu by zaplanować swój budżet jest co nie miara. Aczkolwiek już teraz zacznijmy przymilać się do naszego portfela i skarbonki, bowiem wybór będzie ogromny. Cięcia dosięgną nie tylko gry wydane w poprzednich sezonach, a też nowości i premierowe tytuły AAA.

Oprócz typowego szału zakupów możemy spodziewać się dodatkowych eventów, tak, jak to miało miejsce w poprzednich edycjach wyprzedaży. Wówczas za obejrzenie kolejek proponowanych gier bądź za oddanie głosu w ankiecie na najlepszą grę w swojej kategorii gatunkowej otrzymywaliśmy karty kolekcjonerskie. Miejmy nadzieję, że i tym razem Valve nie zapomni o dodatkowych wabikach.

Źródło: wccftech.com kitguru.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię