Strona głównaGryAktualności22 czerwca w Sea of Thieves pojawi się Jack Sparrow

22 czerwca w Sea of Thieves pojawi się Jack Sparrow

Już za nieco ponad tydzień do Sea of Thieves trafi gwiazda Piratów z Karaibów, jeden z najpopularniejszych kapitanów na świecie.

W połowie marca informowaliśmy Was, że Sea of Thieves ma już ponad 20 milionów graczy. Ta liczba cały czas rośnie, do gry trafia coraz więcej contentu. Kolejna aktualizacja powinna przyciągnąć do produkcji Rare jeszcze więcej graczy.

Zobacz: AC Valhalla otrzyma kolejny duży dodatek i mnóstwo zawartości

Podczas wczorajszej prezentacji Xboxa i Bethesdy zobaczyliśmy zwiastun nowej ekspansji zatytułowanej „A Pirate’s Life”. Jej głównym bohaterem będzie Jack Sparrow oraz paru cżłonków jego załogi. Oprócz krótkiego trailera dostaliśmy również szczegółowy post na Xbox Wire opisujący nadchodzące atrakcje.

W nowym, darmowym dodatku naszym zadaniem będzie uwolnienie Jacka Sparrowa z więzienia. Odwiedzimy kilka znanych lokacji z Piratów z Karaibów i niczym główny bohater filmu, podczas naszej misji będziemy unikać słynnego Davy’ego Jonesa.

A Pirate’s Life trafi do gry już 22 czerwca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Verge
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię