Strona głównaWiadomości3D Mark i inne programy do testowania mocy komputera dostępne z ogromnym...

3D Mark i inne programy do testowania mocy komputera dostępne z ogromnym rabatem

Newegg proponuje aplikacje testujące w bardzo niskiej cenie. Jeśli chcecie sprawdzić, jak poradzą sobie Wasze komputery w profesjonalnym benchmarku, to lepszej okazji nie będzie. 

Z reguły przekazujemy Wam informacje o atrakcyjnych cenach gier, ale postanowiliśmy również wzbogacić nasz dział o interesującą ofertę sklepu Newegg. Amerykański dystrybutor sprzętu komputerowego nawiązał współpracę z firmą Futuremark, znaną z oprogramowania do testowania mocy przerobowej całego komputera. Z ich mariażu zrodziła się promocja na pełne pakiety najlepszych benchmarków.

Od dziś do 13 listopada możemy zakupić 3 programy analizujące moc podzespołów w ramach obciążających zadań. W szczególności procesor i kartę graficzną. Pierwszym z nich jest 3D Mark przeznaczony dla graczy. Zawiera kilka graficznych testów, które można odpalić w różnej konfiguracji rozdzielczości i detali. Kolejnym jest VRMark sprawdzający wydolność komputera w wirtualnej rzeczywistości. Ostatnią z aplikacji jest najnowsza wersja PCMark 10, pozwalająca przetestować maszynę w trakcie wykonywania bardziej złożonych zadań. Tu między innymi testy obejmują konwertowanie materiału wideo, pracę w przeglądarce, edytowanie zdjęć, rozmowy prowadzone przez internet, itp.

Każdy z proponowanych programów jest dostępny w kompletnej wersji, a więc z możliwością pełnej personalizacji testów. Standardowo, sam 3D Mark kosztuje około 30 dolarów, dlatego uważamy, że naprawdę warto. Można pokusić się o ściągnięcie darmowych edycji, ale bądźcie przygotowani na to, że wszystkie bez wyjątku będą miały zaimplementowane wyłącznie testy z zablokowanymi ustawieniami.        

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię