Strona głównaGryAktualności3D Realms zapowiada grę, która może być spadkobiercą Prey

3D Realms zapowiada grę, która może być spadkobiercą Prey

3D Realms rozpoczął 2022 zapowiadając “coś fajnego”, co ma nadejść w lutym. Fani od razu połączyli zapowiedź z Ripout, co-opowym horrorem FPS.

W 2006 roku 3D Realms wydało Prey, sci-fi horror, który zyskał bardzo dobre oceny graczy. Niestety, fani nigdy nie doczekali się sequela, a potem prawa do marki przejęła Bethesda. Teraz firma zapowiada nowy FPS – nie będzie to co prawda Prey, ale całość zdecydowanie wygląda jak mocno inspirowana tamtym tytułem. Przy okazji zapowiedzi nie padła co prawda nazwa gry, ale fani od razu zidentyfikowali ją jako Ripout, FPS singleplayer / co-op od Pet Project Games.

Zobacz: 3D Realms pokazało ponad 80 zwiastunów nadchodzących gier

Strona Ripout na Steam podaje deweloperów również jako wydawców, co w dzisiejszych czasach jest mało prawdopodobne – najbardziej możliwym scenariuszem wydaje się więc, że to właśnie 3D Realms zajmie się grą, a informacja na Steam nie została po prostu zaktualizowana. Niepotwierdzona jest też data wydania – strona Steam podaje jedynie “2022”, ale już teaser informuje o lutym tego roku. Gra prawdopodobnie najpierw pojawi się we wczesnym dostępie.

Według oficjalnej strony gry, Ripout to gra o mutantach, które mogą zmieniać swoją formę, z proceduralnie generowanymi poziomami oraz żyjącą bronią, którą można strzelać albo rozkazać jej samodzielny atak na przeciwnika.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC GamesN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię