Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Warzone - zrzuty zaopatrzenia mogą być w grze śmiertelną...

Call of Duty Warzone – zrzuty zaopatrzenia mogą być w grze śmiertelną bronią

Call of Duty Warzone pełne jest sposobów na zabicie przeciwników, a mina zbliżeniowa to jeden z najbardziej niezawodnych. Jeden z graczy pokazał jak można ją wykorzystać w nietypowy sposób.

Zwykle gracze Call of Duty Warzone montują miny zbliżeniowe do zabezpieczenia drzwi lub klatek schodowych. Jednak jeden znalazł dodatkowe zastosowanie. Tryb grabieży polega przede wszystkim na zdobywaniu pieniędzy, w przeciwieństwie do trybów, gdzie liczy się przeżycie i zabicie innych graczy. Pierwsza osoba, która zdobędzie milion dolarów, wygrywa mecz, a każdy zgon zabiera trochę uzbieranych środków. Jeden z najszybszych sposobów na zgromadzenie gotówki to zrzuty zaopatrzenia – które jednak również mogą zostać wykorzystane jako broń.

Stop me if you’ve heard this one. Drop goes boom trap. from CODWarzone

Zwykle jedynym zmartwieniem podczas otwierania zrzutu jest inny gracz, który może nas zajść od pleców i zabić. To dlatego, że proces otwierania jest dość długi. Jednak jeden z użytkowników Reddita znalazł sposób, by uczynić samo otwieranie skrzyń strasznym, nawet jeśli w pobliżu nie ma przeciwników. Na nagranym przez niego wideo można zobaczyć jak rozstawia miny zbliżeniowe dokładnie w miejscu, z którego leci zielony dym, oznaczający, że tam właśnie spadnie skrzynka. Upada ona dokładnie na minie, ukrywając ją przed wzrokiem graczy. Potem wystarczy znaleźć dobry punkt obserwacyjny i poczekać na ryzykanta, który przyjdzie po łup. Eksplozja następuje od razu po otwarciu skrzynki i pozostaje już tylko zebrać pozostawione przez trupa przedmioty.

Zobacz: Krytyka graczy doprowadziła do nerfa Krampusa w Call of Duty: Warzone

Klip, zamieszczony na Reddicie, zyskał ponad 1500 “upvotes”, co oznacza, że taki sposób eliminacji przeciwników może wkrótce stać się bardzo popularny. Zdania co do samej metody są podzielone – jedni podziwiają kreatywność, inni pomstują na autora, twierdząc, że teraz będą się bali grać we wspomniany tryb. A jakie jest Wasze zdanie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię