Strona głównaGryAktualności63 Days – nowa gra w stylu Commandos o Powstaniu Warszawskim

63 Days – nowa gra w stylu Commandos o Powstaniu Warszawskim

Polskie studio deweloperskie Destructive Creations zapowiedziało nową grę strategiczną osadzoną w realach Powstania Warszawskiego. Tryb rozgrywki w 63 Days będzie przypominał znaną serię Commandos.

Ekipa Destructive Creations ma już na swoim koncie takie gry jak Hatred oraz Ancestors Legacy. Kolejna gra 63 Days przeniesie nas do Powstania Warszawskiego, w której pokierujemy losami bohaterów walczących o niepodległość Polski. Będzie to strategia czasu rzeczywistego z rzutem izometrycznym, przypominającym serię Commandos i Blades of Shogun.

Jednym z kluczowych elementów rozgrywki będzie odpowiednie przygotowanie ekipy przed misją. Od gracza będzie zależało czy wchodzić z drzwiami czy jednak po ciuchy eliminować kolejnych wrogów. Gra ma oferować zarówno rozgrywkę solo jak i w trybie kooperacji. Pomimo tego, że tytuł tworzony przez polskie studio i osadzony w Warszawie to dostępne będą tylko polskie napisy, podobnie jak w The Thaumaturge.

Obecnie dostępna jest wersja demo gry, do którego dostęp otrzymacie po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ.

Dokładna data premiery nie jest na razie znana, wiadomo tyle, że ma nadejść jeszcze w tym roku. Można spodziewać się, że będzie to data wybuchu powstania. Tytuł trafi na Steam i Epic Games oraz PS4, PS4, Xbox One i Xbox Series.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię