Strona głównaGryAktualnościDestiny 2: Ostateczny kształt – nowa podklasa i nowa wroga frakcja

Destiny 2: Ostateczny kształt – nowa podklasa i nowa wroga frakcja

Destiny 2 zyska nowy dodatek. Ostateczny kształt wprowadza do gry nową podklasę pryzmatyczną oraz nową wroga frakcję. Zobacz, co jeszcze się zmienia.

Bungie podzieliło się najnowszymi informacjami dotyczącymi kolejnego dodatku do Destiny 2. Ostateczny kształt wejdzie do gry już 4 czerwca. Strażnicy wkroczą do Cladego serca Wędrowca, aby udać się w pościg za Świadkiem. Będą władać nowymi mocami, które pomogą im stawić czoła temu największemu wrogowi. Podgląd rozgrywki deweloperów przedstawił również podklasę pryzmatyczną – która łączy w sobie moce Światła i Ciemności – a także pojawiające się po raz pierwszy w Destiny 2 egzotyczne przedmioty klasowe oraz Postrach – nową wrogą frakcję Świadka.

Strażnicy będą mogli korzystać jednocześnie ze zdolności Światła i Ciemności jednocześnie, a to dzięki podklasie pryzmatycznej. Nowa podklasa znacznie rozszerza możliwości wzmacniania i personalizowania wszystkich stylów rozgrywki dzięki, łączeniu mocy żywiołów. Co więcej, każda klasa otrzyma wyjątkową zdolność granatu, łączącego sobie kilka żywiołów podklasy: Czarownicy będą mogli władać stazą i próżnią, Tytani pasmem oraz elektrycznością, Łowcy słońcem i stazą.

Gracze otrzymają możliwość wyposażenia swoich postaci w egzotyczne przedmioty klasowe- pelerynę dla Łowców, wstęgę dla Tytanów oraz obręcz dla Czarowników. Cechy będą przydzielane losowo.

W Ostatecznym kształcie Świadek ukazuje się w pełni mocy, wprowadzając frakcję Postrachu – grupę potężnych nieprzyjaciół z nowymi zdolnościami, które wstrząsną przebiegiem walki. Oprócz dręczycieli, którzy pojawili się w Upadku Światła, oraz uprzednio przedstawionych pogromczyń, Świadek wykorzysta nowe jednostki ponuraków, skorupników, służebników i tkaczy:

 

  • Ponurak: Latający wróg o dużej mobilności, który spowalnia i tłumi zdolności Strażników, którzy podejdą zbyt blisko.
  • Skorupnik: Akrobatyczny osiłek atakujący wręcz, który wysyła przeciwko wam geisty, o ile nie zostanie uderzony w słaby punkt ostatnim trafieniem.
  • Służebnicy i tkacze: Władające odpowiednio stazą i pasmem, te jednostki mogą w mgnieniu oka zmienić przebieg potyczki i zmusić Strażników do zwracania uwagi na swoją pozycję na polu bitwy.

Destiny 2: W stronę Światła jest teraz dostępne dla wszystkich graczy bez dodatkowych opłat. Ta dwumiesięczna aktualizacja wprowadzi nową, ekscytującą zawartość, w tym Nawałę (aktywność polegającą na obronie przed falami), ulubione, kultowe bronie w standardowych i limitowanych wersjach, nową przestrzeń społecznościową o nazwie Sala Czempionów, powracające misje egzotyczne Szept i Godzina zero, nową arenę z bossami z najazdu o nazwie Panteon, nowe nagrody i nie tylko.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię