Strona głównaGryAktualności73-latek wśród najlepszych graczy PvP World of Warcraft Classic

73-latek wśród najlepszych graczy PvP World of Warcraft Classic

Serwery World of Warcraft Classic wciąż pełne są graczy. Jak się właśnie okazało, jednym z nich jest starszy Pan, który przez ostatnie miesiące grindował tryb PvP.

Hype po World of Warcraft Classic opadł już jakiś czas temu. Gracze wciąż pracują jednak ciężko na swoje rangi, a społeczność liczy sobie sporo osób. Wygląda również na to, że WoW przemawia zarówno do młodych, jak i starszych graczy.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – gracze uruchomili prywatne lobby

Classic stoi przede wszystkim grindem. Chociaż weterani odnajdują się w wielu aktywnościach, większość z nich kręci się wokół spędzania bardzo dużych ilości czasu przy komputerze. Największym grindem jest PvP, gdzie osiągnięcie 14 rangi trwa miesiącami. Wspomniany w tytule 73-latek poszedł o krok dalej i wbił rangę 13.

Wow

Dumny syn osiągnięciem swojego ojca postanowił pochwalić się na subreddicie gry. Co ciekawe, 73-latkowi w PvP nikt nie pomagał. Krótka historia wraz z załączonym zdjęciem błyskawicznie rozeszła się po sieci, zbierając ponad 12 tysięcy upvote’ów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię