Strona głównaGryAktualności8-bitowa gra John Wick jest piekielnie trudna

8-bitowa gra John Wick jest piekielnie trudna

Keanu Reeves to jeden z najbardziej znanych i rozchwytywanych aktorów w Hollywood. Na dużym ekranie jest znany ostatnio przede wszystkim z roli bezwzględnego zbójcy – Johna Wicka. Jeden z fanów właśnie stworzył 8-bitową grę z tym bohaterem, która prawdopodobnie doprowadzi Was do szału.

Jeśli nie oglądaliście żadnej części Johna Wicka, to tym prędzej powinniście nadrobić zaległości. To kawał dobrego kina akcji. Poza tym musicie wiedzieć, że tytułowy bohater to jeden z najlepszych płatnych zabójców w historii. Wszyscy się go boją. Otrzymał nawet przydomek Baba Jaga, bowiem jest ostatnim, co widzi wiele osób przed swoją śmiercią. W skrócie – John Wick jest bezwzględny.

Zobacz: John Wick dostanie własną grę – strategię akcji

I taka sama jest gra, którą stworzył MuriloDev. 8-bitowa produkcja pozwala nam wcielić się w płatnego zabójcę. Jednak tutaj nie jest on aż tak skuteczny. Gra jest cholernie trudna. To typowa platformówka 2D, która swoją stylistyką nawiązuje do Contry lub Ninja Gaiden. Nie ma tutaj stanów zapisu i kolejnych szans. Jeśli zginiesz, to giniesz na dobre i wszystko musisz zaczynać od nowa. Dodatkowo wrogowie są tak rozmieszczeni, że po prostu trzeba się ich nauczyć.

Gra John Wick – gameplay:

Sama gra nie jest długa, co nie oznacza, że jej przejście nie zajmie wiele czasu. Kluczowe jest właśnie uczenie się kolejnych etapów, aby kończyć je z jak najdłuższym paskiem zdrowia. Jeśli jesteście zainteresowani 8-bitową grą z Johnem Wickem, to możecie ją pobrać za darmo ze strony twórcy. Całość zajmuje zaledwie 20 MB.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię