Strona głównaGryAktualnościRiot Games mogłoby dodać te piękne mapy do Teamfight Tactics

Riot Games mogłoby dodać te piękne mapy do Teamfight Tactics

Teamfight Tactics szturmem zdobyło ogromną popularność. Spora zasługa w tym Rior Games, które cały czas pracuje nad balansem i nowymi funkcjami. Jedną z ciekawych nowości mogłyby być piękne skiny do map. Niektóre z nich wyglądają rewelacyjnie.

Teamfight Tactics cieszy się aktualnie ogromną popularnością. Grę streamuje mnóstwo znanych streamerów. Nie oznacza to, że nie ma ona swoich problemów. Użytkownicy odkrywają kolejne problemy czy też kombinacje itemów i postaci, które są praktycznie nie do pokonania. Pomimo tego w TFT gra wiele osób, które wcześniej nie miały nic wspólnego z LoL-em, w tym sam piszący ten tekst.

Zobacz: Teamfight Tactics – patch 9.14 już na serwerach. Rankedy i co jeszcze?

Na co możemy liczyć w przyszłości? Twórcy zapowiedzieli już kolejne zmiany balansu. Między sezonami mają się też pojawiać spore zmiany postaci, klas czy nawet przedmiotów. Natomiast sam chciałbym zobaczyć nowe skiny do map. Jeden z fanów stworzył kilka pomysłów, które zapierają dech w piersiach. Projekty prezentują się fantastycznie i bardzo chciałbym, aby trafiły do finalnej wersji gry.

Zobacz: Nie tylko Teamfight Tactics, czyli najlepsze gry auto-battler

Teamfight Tactics projekty map

Wszystkie powyższe projekty zostały stworzone przez użytkownika Reddita o pseudonimie the0utlander, który znany jest również jako Nebura. Jak podobają Wam się jego pomysły? Ja chętnie zobaczyłbym wszystkie powyższe mapy w Teamfight Tactics.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię