Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeAcer – jeszcze w tym tygodniu zobaczymy wiele nowości

Acer – jeszcze w tym tygodniu zobaczymy wiele nowości

Acer zaprasza na wydarzenie netx@acer, podczas którego zaprezentuje nowe komputery gamingowe oraz inne urządzenia stworzone z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Konferencja odbędzie się już w najbliższą środę.

Podczas wydarzenia zobaczymy nowe produkty stworzone w myśl zrównoważonego rozwoju, urządzenia o właściwościach antybakteryjnych, przełomowe technologie połączone z nowoczesnym wzornictwem. Będą to m.in. sprzęty przeznaczone do użytku domowego, biznesowego i co najważniejsze dla nas gamingowego, w tym premierowe modele laptopów Acer, Predator oraz ConceptD. Nie zabraknie również urządzeń w wersji eko.

Konferencja next@acer odbędzie się 13 października o godzinie 15:00 na Facebooku oraz YouTube.

Gospodarzami wydarzenia będą influencerka Luiza Sprusińska oraz Szymon Tyszkowski. Dla widzów przewidziany jest także konkurs Kahoot. Wśród nagród dwa monitory Acer K3 oraz nagroda główna Acer Aspire C 22 All in One!

Aby nie zapomnieć koniecznie dołączcie do wydarzenia na Facebooku. Każda osoba biorąca udział w next@acer może pochwalić się swoim uczestnictwem w mediach społecznościowych, dodając do publikowanej treści #NextAtAcer.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię