Strona głównaWiadomościACER Orion 9000 – potężny PeCet za astronomiczną kwotę

ACER Orion 9000 – potężny PeCet za astronomiczną kwotę

Polscy gracze w końcu mogą bliżej zapoznać się z nowym komputerem stacjonarnym od firmy ACER. O ile… nie odstraszy ich cena.

Prezentowany przez ACER komputer Predator Orion 9000 zapowiadany był już od dość dawna, bo pierwsza prezentacja odbyła się w trakcie IFA 2017, jednak nad Wisłę dotarł on dopiero teraz. W środku skrywa 10-rdzeniowy procesor Intel Core i9-7900X, kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1080TI, 16 GB RAM DDR4 oraz dwa dyski twarde – SSD o pojemności 256 GB oraz HDD 1 TB. Całość napędza zasilacz o mocy 1000 W. Aby cała ta moc nie uszkodziła podzespołów, maszyna posiada chłodzenie cieczą od Cooler Master, podzielone na cztery strefy – zasilacz, GPU, procesor i pamięci.

Obudowa typu big tower może pomieścić aż cztery karty graficzne, a dostęp do wnętrza ułatwiają zdejmowane boczne panele i górna pokrywa. Ciekawostka, która nieco ułatwia przenoszenie komputera to specjalne uchwyty oraz kółka. Obudowę wyposażono ponadto w przycisk Turbo, natychmiastowo podkręcający procesor i kartę graficzną oraz podświetlenie RGB.

Dodatkowych szczegółów na temat tej maszyny dowiecie się z poniższego filmu:

[you tube=BjVkOq8GhlM]

Wszystko to wygląda imponująco, niestety taka jest również cena komputera. Za opisywaną konfigurację należy wyłożyć aż 17999 zł.

Waszym zdaniem ten komputer jest warty takich pieniędzy?

Źródło: ACER

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię