Strona głównaGryAktualnościActivision będzie banować cheaterów we wszystkich odsłonach Call of Duty

Activision będzie banować cheaterów we wszystkich odsłonach Call of Duty

Świetna wiadomość dla fanów Call of Duty zmęczonych graniem przeciwko cheaterom. Activision wchodzi na jeszcze wyższy level. 

Anti-cheat do Call of Duty Activision zapowiedziało oficjalnie w połowie października. Ricochet ma pojawić się w grze razem z grudniową aktualizacją Warzone. Zanim to nastąpi, dowiadujemy się coraz więcej o możliwościach tej technologii.

Zobacz: Fallout 5 – Todd Howard oficjalnie potwierdza prace koncepcyjne nad grą

Na blogu gry pojawił się ostatnio krótki post podsumowujący dotychczasowy rozwój nowego anti-cheata. Znajduje się tam kilka słów o Warzone oraz informacja o zwalczeniu explitów związanych z doświadczeniem i osiągnięciami w multiplayerze.

Najciekawsza z całego wpisu jest jednak wiadomość, że Ricochet będzie banował cheaterów we wszystkich częściach CoD-a. Będzie on oczywiście działał w Warzone i Vanguardzie, co aktualnie interesuje nas najbardziej. Jeżeli ktoś zarobi bana w aktualnym multiplayerze, nie będzie mógł po prostu zmienić gry na kilka miesięcy. Ten sam ban będzie widoczny w Modern Warfare czy Black Ops Cold War.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię