Strona głównaGryAktualnościForza Horizon 5 - gracze znaleźli sposób na gigantyczny zarobek, który nabija...

Forza Horizon 5 – gracze znaleźli sposób na gigantyczny zarobek, który nabija się sam

Przeciwnicy przesadnych ułatwień w grach mają kolejny argument – w Forza Horizon 5 można w łatwy sposób zdobyć pieniądze i XP. Nie wymaga to nawet dotykania pada.

Forza Horizon 5 ma bardzo rozbudowany system asyst w trakcie jazdy, ułatwiający graczom zadanie do tego stopnia, że Ci, jeśli nie chcą – nie muszą robić niemal nic z samochodem. Wystarczy jedynie trzymać wciśnięty przycisk odpowiedzialny za akcelerację. A co, gdyby i tę “niedogodność” jakoś ominąć?

Forza Horizon 5

Gracze znaleźli sposób na niemal “bezobsługowe” nabijanie sobie pieniędzy i XP w grze. Forza Horizon 5 ma kilka bardzo długich, trwających 15-20 minut wyścigów. Można też odpalić wyścig, który ma 50 okrążeń i trwa około 9 godzin. W jego trakcie pozostaje już tylko znaleźć sposób by auto stale przyspieszało, czyli zablokować w jakiś sposób spust na padzie, zostawić konsolę samą sobie… i punkty oraz kredyty same się nabijają.

Zobacz: FH5 z fenomenalnym wynikiem wcześniejszego dostępu – liczba graczy powala

Nie bardzo rozumiemy po co ktoś miałby postępować w ten sposób i odbierać sobie przyjemność z gry, ale historia gier nie raz już pokazała, że niektórym, pojedynczym graczom daleko do wzorów uczciwości. Póki co nie wiadomo czy PlayGround Games planuje w jakiś sposób ograniczyć możliwość wykorzystywania gry w ten sposób.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię