Strona głównaWiadomościActivision na E3 2017 - jakie gry zaprezentuje nam w trakcie targów...

Activision na E3 2017 – jakie gry zaprezentuje nam w trakcie targów amerykański wydawca?

Activision przyjedzie na targi E3 ze swoimi najważniejszymi markami: Call of Duty: WWII, Destiny II oraz The Crash Bandicoot N.Sane Trilogy. Czy choć jedna z wystawianych gier pomoże im odzyskać utracone zaufanie graczy?

Można wiele zarzucić pracownikom studia Activision. Najważniejszym ich grzechem jest zatracenie tak wspaniałej serii FPS, na jaką zapowiadało się Call of Duty. Projektanci COD-a po pierwszych sukcesach po prostu zaczęli odcinać od niego kupony, powtarzając sprawdzony schemat rozgrywki,a to niespecjalnie spodobało się graczom. Są jednak całkiem spore szanse na to, że wraz z premierą kolejnej części gry etykietka zblazowanej strzelanki wreszcie odklei się od pudełka, a na jej miejscu widnieć będzie tabliczka bestseller.

COD: WWII może stać się nie tylko najlepszym FPS-em roku, ale i najlepszą grą bez podziału na kategorie. Wniosek ten nie powstał na bazie wypowiedzi osób szykujących grę, a udostępnionych zwiastunów, które urzekają dynamizmem akcji, nienachalnym, amerykańskim patetyzmem oraz sposobem przedstawienia historii, będącej częścią naszego życia. Podczas konferencji poprowadzonej przez przedstawicieli Activision zostanie odtworzony nowy materiał filmowy ukazujacy fragmenty trybu multiplayer skupiający w sobie podział specjalizacji bohaterów z uwzględnieniem ich wyposażenia.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować dwie z najgorętszych, najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, Call of Duty: WWII oraz Destiny 2, które będą grywalne na E3. Przelaliśmy nasze serca i dusze w te gry i nie możemy się doczekać, by fani osobiście je sprawdzili!” – powiedział Eric Hirshberg, prezes Activision.

Oprócz kolejnej części COD-a, honorującego odwagę żołnierzy, Activision zabierze ze sobą na targi Destiny 2. Jej zapowiedź wywołała całkiem spore zainteresowanie wśród PC-towców, gdyż będzie to pierwsza odsłona gry, która pojawi się na ubóstwianym przez nas sprzęcie. Ostatnim z głośnych tytułów ma być zremasterowana wersja przygód liska chytruska, co się zowie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Uważana za jedną z najlepszych platformówek w dziejach, kolejny raz może wskoczyć na tron lub pokrzyżowac szyki innym deweloperom również zajmującym się dominującym growym gatunkiem na konsolach i PC. 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię