Strona głównaWiadomościGambitious Digital Entertainment pomoże niezależnemu deweloperowi wydać Milanoir

Gambitious Digital Entertainment pomoże niezależnemu deweloperowi wydać Milanoir

Mafijne porachunki, intrygi i oryginalne spaghetti podane w sosie a’la Tarantino. To i wiele więcej oferować ma gra Milanoir wzorowana na włoskich filmach kryminalnych.

Gra Milanoir przygotowywana przez studio Italo Games nie zachwyca grafiką i wydaje się bardzo prosta w obłudze. Jednak działać ma na zmysły w całkiem inny sposób. Piksele rozlewające się z ekranu są tu składnikiem nadającym osobliwy posmak, a mechanika rozgrywki budzić w graczach dawne wspomnienia z początków rozwoju growej branży.

Jeśli lubicie kryminały, a także rozwiązywać problemy poprzez użycie broni, a nie słów, to będzie to dla Was pozycja bardziej niż obowiązkowa. Twórcy obiecują wartką akcję i multum pojedynków toczących się na głównych ulicach i przedmieściach Mediolanu lat 70. Sterując bohaterem uzbrojonym w szybkostrzelne Beretty będziemy usiłować schwytać człowieka odpowiedzialnego za wrobienie go w przestępstwo. Zanim to jednak nastąpi naszą drogę gęsto wyścieła setki złoczyńców, którzy nie cofną się przed niczym, by zapobiec naszej vendecie.

Docelową platformą wydawniczą jest PC i jak się można spodziewać, po udostepnionym zwiastunie, nie będzie miała zbyt wygórowanych wamagań sprzętowych. Pełna wersja gry ma być gotowa na zbliżające się targi E3, w trakcie których odbędzie się Devolver Indie Picnic. Wówczas odwiedzajacy halę Los Angeles Convention Center będą mogli przetestować Milanoir oraz potwierdzić, że warto czekać na jej oficjalną premierę planowaną na 2017 rok.   

     

Źródło: koolthings.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię