Strona głównaWiadomościActivision pozwala nam za darmo zagrać w Call of Duty: Infinite Warfare...

Activision pozwala nam za darmo zagrać w Call of Duty: Infinite Warfare

Jeśli lubicie rywalizować z innymi graczami, to Activision ma dla Was propozycję. Do niedzieli włącznie możecie pofragować w futurystycznej odsłonie Call of Duty.

W ten weekend nie chcemy nawet słyszeć o tym, że nie macie w co grać. Poprzednio pisaliśmy o publicznych testach LawBreakers. Gra może natenczas nie dorównuje Overwatch, ale jest równie dynamiczna i efektowna. W przypadku, gdy nie podzielacie naszego optymizmu, możecie spróbować zabić nie tylko czas w innej strzelance udostępnionej za darmo do 30 lipca.

Znienawidzone przez wielu graczy Activision, pozwala nam wskoczyć na dwa dni w kombinezon żołnierza przyszłości w grze Call of Duty: Infinite Warfare. Bez jakichkolwiek opłat i kruczków prawnych możemy dodać ją do biblioteki Steam. Z tymże po zakończeniu promocji permamentie zniknie z naszego konta.

Niestety jest to słodko-gorzka oferta, gdyż po zainstalowaniu gry dowiemy się, że możemy przetestować wyłącznie tryb multiplayer. O kampanii single i zabawach w berka z zombiakami musicie zapomnieć. Jednak darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, więc na sobotni wieczór opcja godna przemyślenia. Uprzedzamy tylko, że zanim podłączycie się do jakiegoś serwera z graczami, minie godzinka lub dwie. Wpierw należy pobrac pliki instalacyjne o masie 63 GB.       

Źródło: steam.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię