Strona głównaGryActivision zdradza kilka szczegółów na temat beta testów Black Ops 4

Activision zdradza kilka szczegółów na temat beta testów Black Ops 4

Activision podało kilka szczegółów na temat Call of Duty Black Ops 4. Informacje dotyczą zarówno wersji beta trybu multi oraz nowego trybu Blackout w stylu Battle Royale.

Beta testy trybu wieloosobowego rozpoczną się już w przyszłym miesiącu, z kolei na tryb Blackout Battle Royale poczekamy jeszcze do września.

Jako pierwsi tryb multiplayer przetestują posiadacze PS4. Otrzymają oni dostęp do gry pomiędzy 3 a 6 sierpnia. Posiadacze piecyków wraz z preorderami zagrają 10 sierpnia. Od 11 sierpnia każdy gracz będzie mógł wziąć udział w zabawie. Testy beta potrwają do 13 sierpnia. Dostęp do gry otrzymamy za pośrednictwem platformy Battle.net.

W ramach open beta otrzymamy dostęp do sześciu map. Będą one dostępne w trybach Team Deathmatch, Domination, Hadpoint, Search & Destroy oraz Control. W akcji wezmą udział specjaliści Nomad oraz Prophet, a także kilku innych, których tożsamość pozostaje na razie tajemnicą.

[you tube=ooyjaVdt-jA]

Treyarch podkreśla, że wszyscy biorący udział w beta testach otrzymają „unikatową i jedyną w swoim rodzaju kartę telefoniczną”, a każdy gracz, który osiągnie maksymalną rangę otrzyma token odblokowujący dowolny element wyposażenia klasy po premierze Black Ops 4.

Jeżeli chodzi o tryb Battle Royal, Activision mówi tylko, że jego beta rozpocznie się we wrześniu. Obiecuje też, że więcej szczegółów przekaże w późniejszym terminie.

Gdy tylko dowiemy się czegoś nowego damy Wam znać. Żeby nie przegapić najlepszych newsów w sieci, lajkujcie nasz profil na Facebooku.

Źródło: eurogamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię