Strona głównaGryAktualnościActivison usunął jednego z twórców cheatów

Activison usunął jednego z twórców cheatów

Activiosn kontynuuje walkę z twórcami chetów do Call of Duty: Warzone. Tym razem deweloper miał skutecznie usunąć stronę dystrybutora CrazyAim wraz z serwerem Discord.

Według informacji przekazanych przez Charlie Intel, Activision podjęło działania, nie przez ulepszanie swojego oprogramowania blokującego możliwość oszukiwania, tylko przez ściganie i zamykanie twórców cheatów.

Jeden z dystrybutorów o nazwie CrazyAim, sprzedawał graczom różne kody w tym również aimboty. Na stronie można było znaleźć oprogramowanie do różnych odsłon Call of Duty, jednak główny nacisk był kładziony na promocję botów do Warzone. Teraz strona sprzedawcy jest już niedostępna. Podobnie stało się z powiązanym ze stroną serwerem Discord. Wszystko to stało się tuż przed premierą 5 sezonu.

Zobacz: Sony sprzedało już 10 milionów sztuk PlayStation 5

Zamknięcie strony dystrybutora to nie pierwszy tego typu przypadek w Activision. Wcześniej deweloper wysyłał do twórców cheatów i dystrybutorów pisma nakazujące zaprzestanie procederu. Co więcej firma przyczyniła się do zamknięcia kilku kanałów YT, które promowały tego typu oprogramowanie. Tymczasem firma matka Activision Blizzard we współpracy z Bungie rozpoczęła batalię sądową z Ring-1.

Miejmy nadzieję, że to wszystko przyniesie oczekiwane rezultaty i gracze nie będą musieli męczyć się z oszustami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię