Advertisement
Strona głównaGryA Plague Tale: Innocence oraz Minit za darmo

A Plague Tale: Innocence oraz Minit za darmo

Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia od dzisiaj gracze mają możliwość zdobycia za darmo A Plague Tale: Innocence. Na dodanie gry to swojej biblioteki macie czas do przyszłego czwartku.

Epic Games Store w tym tygodniu uraczył graczy możliwością dodania do swojej wirtualnej półki A Plague Tale: Innocence oraz Minit. Oba tytuły otrzymujecie na zawsze za darmo o ile wyrobicie się z ich dodaniem do przyszłego czwartku do godziny 17:00.

Zobacz: Sony sprzedało już 10 milionów sztuk PlayStation 5

A Plague Tale: Innocence to przygodowa gra akcji osadzona w czasach gdy w Europie szalała czarna plaga. W grze poznajemy historię Amicii oraz jej młodszego brata Hugo. Rodzeństwo ścigane przez żołnierzy Inkwizycji muszą stawić czoła przeciwnościom losu oraz hordom dzikich szczurów roznoszących zarazę (technicznie to zainfekowane pchły). Grę możecie pobrać wchodząc TUTAJ.

Drugim tytułem jest osobliwa łamigłówka Minit. Przygodę rozgrywamy w 60-sekundowych podejściach. Musimy wyjść z domu żeby pomagać okolicznym mieszkańcom oraz odkrywać sekrety świata. Żeby dodać grę do swojej biblioteki należy wieść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię