Strona głównaWiadomościAdobe Creative Cloud za darmo na 3 miesiące

Adobe Creative Cloud za darmo na 3 miesiące

Nvidia wystartowała z promocją dzięki, której nabywcy laptopów i komputerów stacjonarnych klasy RTX Studio dostają darmowy dostęp do Adobe Creative Cloud za darmo na 3 miesiące. Gratka dla specjalistów od grafiki oraz obróbki fotografii i filmów.

Usługa Adobe Creative Cloud to zestaw ponad 30 aplikacji i narzędzi niezbędnych do realizacji projektów artystycznych. Pakiet jest idealnym warsztatem dla artystów specjalizujących się w edycji fotografii, wideo, animacji 3D oraz projektowaniu graficznym. Komputery stacjonarne i laptopy linii NVIDIA RTX w połączeniu z technikami akceleracyjnymi GPU oraz specjalnymi sterownikami Studio zwiększają wydajność oraz stabilność kluczowych aplikacji Adobe.

Zobacz: Dell G3 – Recenzja cichego i wydajnego laptopa dla graczy

Użytkownicy kart graficznych serii RTX, które są nieodzownym elementem komputerów RTX Studio zyskują niesamowitą wydajność w aplikacjach usługi Adobe Creative Cloud, w skład której wchodzą m.in. takie programy jak Adobre Premiere Pro, Adobe Photoshop Lightroom oraz Adobe Dimension.

Zobacz: ROG Zephyrus GA502D – test gamingowego laptopa w rozsądnej cenie

Trzymiesięczna subskrypcja usługi warta jest 1174,74 i dostępna jest zarówno dla nowych jak i aktualnych użytkowników Adobe Creatvie Cloud. Wśród laptopów biorących udział w promocji znajdują się modele firmy Acer, ASUS, Dell, Gigabyte, Lnovo, HP, MSI i Razer.

Pełną listę modeli oraz sklepów partnerskich biorących udział w promocji znajdziesz TUTAJ.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię