Strona głównaGryAktualnościAge of Empires 4 – najlepszy RTS w historii Steam

Age of Empires 4 – najlepszy RTS w historii Steam

Age of Empires 4 zdobyło Steam. Gra okazała się największym bestsellerem ubiegłego tygodnia jednocześnie okazała się najlepszym debiutem w historii gier RTS na platformie Valve.

Według opublikowanej dzisiaj listy hitów sprzedażowych ostatniego tygodnia pod względem przychodów Age of Empires 4 okazało się prawdziwym bestsellerem. Co więcej, gra została wydana w trzech różnych wydaniach i wszystkie znalazły się w pierwszej dziesiątce.

Age of Empires 4

Age of Empires 4 w miniony weekend ustanowiło także rekord aktywności gromadząc jednocześnie 73 928 graczy bawiących się na Steam. Jest to najwyższy wynik w historii serii oraz najlepszy debiut w kategorii gier RTS. Lepsze wyniki zdobyły tylko Company of Heroes 2 oraz Sins of a Solar Empire: Rebelion, ale te zaliczyły skok gdy zostały rozdane za darmo.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla drugim najbardziej dochodowym tytułem Ubisoftu

Warto zaznaczyć, że AoE 4 sprzedawana jest również na Microsoft Store i jest dostępne w ramach abonamentu Game Pass. Tytuł jest również bardzo dobrze oceniany przez recenzentów. Obecnie na Steam, gra ma 88% pozytywnych komentarzy. Koniecznie zajrzyjcie także do naszej recenzji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcesteamdb
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię