Strona głównaGryAktualnościPowstaje nowy Doom lub Quake?

Powstaje nowy Doom lub Quake?

Wygląda na to, że id Software zaczyna prace nad produkcją nowej odsłony serii DOOM lub Quake. Deweloper poszukuje nowych pracowników.

Deweloper id Software opublikował ogłoszenia o prace, które sugerują rozpoczęcie prac nad nową grą serii DOOM lub Quake, albo nad zupełnie nową grą. Ekipa serwisu PCGamesN poinformowała, że studio poszukuje właśnie starszego animatora technicznego (Senior Technical Animator), artysty do tworzenia skyboxa, czyli technologii opracowania tła w grach (Skybox Artist). Kompletną listę ogłoszeń można znaleźć TUTAJ.

Jednak najciekawszą jest wzmianka o pracy nad pierwszoosobową strzelanką. Pracownicy mają zająć się wizualizacją oraz implementacją widoków i krajobrazów na poziomie produkcji AAA. Wśród wymagań dla kandydatów znalazła się również znajomość realiów fantasy i science-fiction. To może, ale oczywiście nie musi oznaczać prac nad DOOM czy Quake, może to być zupełnie coś nowego.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – DLC oraz aktualizacje dopiero w przyszłym roku

Biorąc jednak pod uwagę dobre recenzja jakie zabrał DOOM Eternal, możemy spodziewać się, że deweloper chce kuć żelazo i korzystać. Z kolei Ostatni Quake, czyli Champions trafił na półki sklepowe w 2017 roku. Sama gra została przyjęta średnio. W tym roku doczekaliśmy się zremasterowanej pierwszej odsłony serii. Z pewnością więcej w temacie i ostateczne potwierdzenie, która z tych trzech opcji jest właściwa, dowiemy się za jakiś czas.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamesn
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię