Strona głównaGryAktualnościAge of Mythology – gra powróci w odświeżonej wersji?

Age of Mythology – gra powróci w odświeżonej wersji?

Wygląda na to, że oprócz czwartej części Age of Empires doczekamy się także odświeżenia spin-offu Age of Mythology. Klasyk może powrócić bardzo niedługo.

Wczoraj Microsoft zaprezentował rozgrywkę w Age of Empires 4 oraz podał kilka ciekawych informacji na temat najbliższej przyszłości odświeżonej serii AoE. W czasie prezentacji pojawiło się pytanie również o spin-off tego RTS-a, czyli Age of Mythology. Deweloperzy odpowiedzieli, że będzie to ich kolejna produkcja.

Adam Isgreen, dyrektor kreatywny studia World’s Edge, które należy do Microsoftu, zapewnił, że kwestia rozwijania AoM jest ciągle omawiana przez twórców.

Mówiłem już wcześniej, ale powiem jeszcze raz: nie zapominam o Age of Mythology. Nikt w World’s Edge o tym nie zapomina. Myślę, że nawet ludzie z Relica nie zapomnieli, bo temat ciągle powraca. Powiem to, co zawsze: bądźcie czujni, bo my pamiętamy. Uwielbiamy tę serię. Nie udajemy, że ona nie istnieje.

niestety nie zdradził żadnych szczegółów, czy możemy zatem spodziewać się odświeżonej wersji Definitive Edition jak to miało miejsce w przypadku AoE? Najprawdopodobniej tak, bo na razie o kontynuacji raczej nie mamy co marzyć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię