Strona głównaEsportAGO dotkliwie przegrywa z Heroic i odpada z Games Clash Masters

AGO dotkliwie przegrywa z Heroic i odpada z Games Clash Masters

Półfinałowe spotkanie turnieju Games Clash Masters pomiędzy AGO Esports a Heroic za nami. Polacy po bardzo jednostronnym pojedynku przegrywają i tracą szansę na grę w finale.

Zaczęło się nieźle, pierwsza pistoletówka na Mirage wpadła na konto Polaków, co pozwoliło im wyjść na trzypunktowe prowadzenie. Jednak, jak szybko AGO wystartowali tak szybko i gwałtownie się zatrzymali, wykazując się kompletną bezradnością na poczynania przeciwnika. Pierwsza połowa zakończyła się gigantycznym prowadzeniem Heroic – 11:4. Jednak nie takie powroty obserwowaliśmy już w wykonaniu AGO i druga – również wygrana przez nich – pistoletówka dawała nadzieję na podobny scenariusz. Szybko okazało się jednak, że była to jedyna wygrana przez Polaków runda w tej części spotkania, a Duńczycy szybko domknęli spotkanie wynikiem 16:5.

Jeśli komuś z kibiców wydawało się, że gra Polaków na Mirage wyglądała źle to w trakcie trwania drugiej mapy (Dust2) musiał zrewidować swoje poglądy. Tutaj zabrakło nawet rund pistoletowych i bardzo długo zanosiło się na przegraną do zera. W 9. i 10. starciu udało się co prawda wyrwać przeciwnikom dwa punkty, ale było to wszystko na co było stać AGO na tej mapie. Pozostałe rundy przebiegły już kompletnie pod dyktando Duńczyków i to oni zagrają w finale Games Clash Masters. Szansę na obronę honoru polskich zespołów ma jeszcze Kinguin, które zmierzy się w drugim półfinale z Fragsters. Mecz ten zaplanowano na godzinę 13:00. Jaki przewidujecie wynik?

AGO Esports vs. Heroic – 0:2 (5:16, 2:16)

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię