Strona głównaEsportAGO Esports czekają na przeciwnika w meczu o wszystko na DH Open...

AGO Esports czekają na przeciwnika w meczu o wszystko na DH Open Summer

Po bardzo dobrym spotkaniu z Red Reserve w ramach DreamHack Open Summer ‘Jastrzębie’ z AGO narobiły sobie problemów w drugim spotkaniu z formacją Imperial. Tym samym to właśnie Imperial awansują prosto do play-offów, a AGO będą musieli walczyć o swoją kolejną szansę.

Mecz z Imperial zdecydowanie jest jednym z tych, o których gracze AGO będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Międzynarodowa formacja, w której skład wchodzą między innymi TENZKI i kRYSTAL, zdominowała cały przebieg spotkania na mapie Mirage, pozwalając Polakom jedynie na zdobycie czterech rund, z których pierwsza przyszła dopiero w 7. starciu. Zawodnikom AGO nie udało się zdobyć ani jednej pistoletówki w tym spotkaniu, a przebieg spotkania podkreślają statystyki, które jak można się domyśić wyglądały bardzo nieciekawie. Najlepszy w naszym zespole phr miał K/D wynoszące -2, a najsłabiej wypadł Snatchie: -12.

Polacy nie poznali jeszcze rywala, z którym przyjdzie im zmierzyć się o swoje “być albo nie być”. Wiadomo tylko, że będzie to zwycięzca meczu North / Red Reserve. Mecz naszych potencjalnych przeciwników zostanie rozegrany o godzinie 10:00, natomiast mecz AGO – o 16:00. W obu przypadkach będzie to już BO3. Na kogo stawiacie?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię