Strona głównaGryArma 3 otrzyma dodatek dla jednego gracza

Arma 3 otrzyma dodatek dla jednego gracza

Bohemia Interactive zapowiedziała nowy scenariusz dla jednego gracza jako dodatek do Arma 3. Ma on ukazać się jeszcze tego roku i będzie darmowy dla posiadaczy rozszerzenia Apex. Według zapowiedzi dewelopera będzie to eksperyment z bardziej otwartym światem gry.

Nowy dodatek o kodowej nazwie Old Man posłuży jako epilog do historii kampanii Arma 3 The East Wind i Apex Protocol. Prace nad projektem nadal są w fazie planowania, ale wkrótce ma rozpocząć się produkcja. Tylko czy uda im się wyrobić do końca roku?

Co więcej część zespołu programistów została oddelegowana do innych projektów, oznacza to, że w tym roku możemy spodziewać się tylko jednej dużej aktualizacji gry. Będzie to Encore i doda nowe darmowe statki, broń i systemy radarowe a także ulepszone scenariusze i misje kampanii. Aktualizacja ma mieć miejsce jeszcze tego lata.

Bohemia ma w planach również wydanie płatnych DLC przygotowanych przez zewnętrzne studio, które miałby się ukazać w 2019. W zeszłym roku wysłała otwarte zaproszenie do innych deweloperów i społeczności Arma 3 szukając nowych pomysłów na dodatki. Jak mówi przedstawiciel studia otrzymali od tego momentu wiele interesujących propozycji.

Komunikat dewelopera w tej sprawie:

Nawet jeśli sam rozwój byłby w rękach zewnętrznych deweloperów, wciąż pozostaje wiele wyzwań natury organizacyjnej, które my musimy rozwiązać. W związku z tym istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że ta inicjatywa nigdy nie dojdzie do skutku, ale jesteśmy optymistami i zakładamy, że nam się uda. Chcemy zobaczyć pierwsze DLC zewnętrznych deweloperów jeszcze w 2019, a nawet wcześniej.

Trzymamy zatem kciuki za powodzenie tej „misji”. W tym roku gra będzie obchodziła swoje piąte urodziny. Zatem cieszy fakt, że tytuł nadal jest rozwijany. A Wy gracie w Armę?

Źródło: pcgamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię