Strona głównaEsportAGO Esports przegrywa w finale GG.BET Summer CIS & EU

AGO Esports przegrywa w finale GG.BET Summer CIS & EU

Gracze AGO Esports nie zaliczą raczej turnieju GG.BET Summer do udanych, mimo dotarcia do samego finału tego wydarzenia. W finałowym starciu z forZe Polacy przegrywają 1:2.

Początek spotkania, czyli mapa Dust2, nie zwiastowała jeszcze nadchodzących problemów. Na konto Polaków wpadły dwie pierwsze rundy i choć potem naszym przeciwnikom udało się kilka razy odpowiedzieć, co cały czas utrzymywała się przewaga, skutkująca wynikiem 10:5 do pierwszej połowy. Drugą lepiej rozpoczęli zawodnicy forZe, doprowadzając do remisu 10:10, ale cztery zdobyte w tym momencie rundy dla AGO pozwoliły bezpiecznie dowieźć zwycięstwo na 1. mapie do końca.

Niestety, zarówno na Inferno jak i Overpassie nie było już ani tak różowo, ani spokojnie. Pierwsza połowa starcia na Inferno to istny pogrom, zakończony wynikiem 3:12 dla naszych rywali. Mimo starań w drugiej części, ich przewaga była już zbyt duża, więc doszło do wyrównania. Gra na Overpassie wyglądała nieco lepiej, ale w dalszym ciągu opór ze strony notowanych 20 miejsc niżej w rankingu HLTV zawodników forZe był na tyle mocny, że Polakom końcowy triumf i 6 tysięcy dolarów za 1. miejsce wymknęły się z rąk.

Co sądzicie o dyspozycji Polaków w tym meczu? To Waszym zdaniem chwilowa zadyszka czy jakieś poważniejsze problemy?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię