Strona głównaEsportAGO Gaming dominuje nad GODSENT i awansuje do półfinałów Minora

AGO Gaming dominuje nad GODSENT i awansuje do półfinałów Minora

Pierwszy dzień europejskiego Minora ekipa AGO może zaliczyć do udanych. Co prawda na koncie mają jedną porażkę, ale przede wszystkim dwukrotnie pokonali drużynę GODSENT, dzięki czemu awansowali do fazy play-off.

W pierwszym spotkaniu, które opisywaliśmy tutaj, AGO pokonali GODSENT 16:8. W kolejnym przyszło się Polakom mierzyć z bardzo poważnym przeciwnikiem, jakim był Team EnVyUs. Tutaj niestety wszelkie obawy związane z tym spotkaniem się potwierdziły – zawodnicy AGO Gaming musieli uznać wyższość swoich przeciwników, przegrywając to spotkanie 16:7.
W końcu przyszła pora na mecz decydujący o losach Polaków na Minorze. Los chciał, że po raz kolejny trafiliśmy na ekipę GODSENT, tym razem jednak grając systemem BO3. Losy meczu miały się rozstrzygnąć na mapach Mirage, Cobblestone oraz Inferno, ale wystarczyły tylko dwie pierwsze. O ile jeszcze na Mirage GODSENT byli w stanie postawić jakiś większy opór Polakom przegrywając „tylko” 16:13, o tyle na Cobblestone mecz był bardzo jednostronny. AGO wygrali tam 16:5, do przerwy prowadząc aż 13:2. Tym samym zapewnili sobie awans do fazy play-off i swoje kolejne spotkanie (tym razem półfinałowe) rozegrają dopiero w sobotę. A do tego czasu kibicujemy PRIDE, którzy zagrają w piątek o godzinie 10:30 na OpTiC.

Mecze AGO na europejskim Minorze:

AGO vs. GODSENT – 16:8
AGO vs. EnVyUs – 16:7
AGO vs. GODSENT – 2:0 (16:13, 16:5)

Źródło: HLTV

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię