Strona głównaWiadomościPierwszy kwadrans kampanii Call of Duty: WWII już w sieci. Czy warto?

Pierwszy kwadrans kampanii Call of Duty: WWII już w sieci. Czy warto?

Na dokładkę spędzić warto również 15 minut czasu na zerknięcie jak prezentuje się rozgrywka w trybie Nazi Zombie. Ktoś tu jeszcze czeka na premierę, czy wszyscy się rozeszli?

Materiały widoczne poniżej możecie obejrzeć dzięki uprzejmości serwisu IGN, który zarejestrował całość w rozdzielczości 4K i płynności na poziomie 60 klatek na każdą sekundę klipu. Jeśli posiadacie monitor w starszym standardzie FullHD – odpalcie klip w jakości przewyższającej możliwości waszego monitora. Obraz będzie ostrzejszy i wyraźniejszy.

Wracając do tematu samego Call of Duty – większość materiału to standardowo dla początków kampanii większości gier na rynku – wprowadzenie, w trakcie którego wiele strzelania nie ujrzycie, jednak nadmiar osocza i rozerwanych tkanek wchodzi w 9 minucie pierwszego z serwowanych tu materiałów.

Zaczynamy klasycznie, bo lądowaniem na plaży w Normandii (piękne koło, w CoD1 z 2003 roku mieliśmy dokładnie to samo). Wspomniałbym coś o spoilerach, ale mówimy o grze opartej na wydarzeniach, które wszyscy powinni znać z książek. Reszta materiału to niemal kopia rzeczy, które widziałem piętnaście lat temu. Ostatecznie Activision słusznie robi, bowiem większość graczy którzy zakupią ten tytuł pierwszego coda raczej nie pamiętają 😉

Drugi klip przedstawia powrót trybu Zombie. Nie przedłużając już zbytnio (bo i tak nikt nie przeczyta tylko przejdzie do filmów ale normę znaków trza wyrobić), sprawdźcie sami i oceńcie czy nowego (starego) CoDa warto kupić?

Premiera już jutro, 3 listopada 2017

[you tube=REL13hVj2lA]

[you tube=MiIbHc2-JMM]

Źródło: IGN

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię