Strona głównaEsportAGO Gaming i PRIDE w walce o Eleague Major Boston 2018

AGO Gaming i PRIDE w walce o Eleague Major Boston 2018

Walka Virtus.pro w ramach StarLadder i-League Shanghai to nie jedyna okazja dla polskich kibiców, by emocjonować się meczami polskich ekip w CS: GO w tych dniach. Dwie inne polskie formacje zaczynają wkrótce walkę o udział w przyszłorocznym Majorze.

O godzinie 9:00 startuje turniej Europe Minor Championship 2018, w którym między 8 europejskimi drużynami znalazły się dwie polskie ekipy – AGO Gaming oraz PRIDE. Organizowany przez PGL turniej jest dla nich pierwszym krokiem w staraniach by dołączyć do Virtus.pro na styczniowym turnieju rangi Major w Bostonie. Pierwszym, ponieważ dwie najlepsze drużyny z Minor Championship wezmą jeszcze udział w zamkniętych kwalifikacjach, a stamtąd już bezpośrednia droga do najważniejszego turnieju pierwszej połowy przyszłego roku.

Oprócz PRIDE i AGO Gaming w turnieju wezmą udział: 

– Team EnVyUs
– GODSENT
– Windigo Gaming
– eXtatus
– OpTic Gaming
– Space Soldiers

Pierwszego dnia turnieju o godzinie 10:30 swoje spotkanie rozegrają zawodnicy AGO Gaming, którzy zmierzą się z GODSENT. PRIDE natomiast powalczy dzień później z ekipą OpTic – również o godzinie 10:30. W pozostałych spotkaniach grupowych EnVyUs zagra z Windigo, a Space Soldiers z eXtatus. 4 i 5 listopada natomiast to półfinały i finały drabinki wygranych, finał drabinki przegranych, finał pocieszenia oraz ostateczny finał całego turnieju. To on rozstrzygnie o podziale puli nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów. Tak więc trzymamy kciuki by dwa czołowe miejsca należały do Polaków.

Źródło: HLTV

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię