Strona głównaWiadomościW najbliższy piątek startuje kolejny Falkon. Co tym razem przygotowali organizatorzy?

W najbliższy piątek startuje kolejny Falkon. Co tym razem przygotowali organizatorzy?

Już od piątku w Lublinie odbywać się będzie kolejna edycja festiwalu fantastyki Falkon. Impreza, oprócz masy atrakcji związanych z tematem przewodnim, będzie miała sporo do zaoferowania dla miłośników esportu. Poniżej znajdziecie więcej szczegółów na temat tego co zobaczycie podczas tegorocznej odsłony tego wydarzenia.

Falcon odbywać się będzie w dniach od 3 do 5 listopada na terenie Targów Lublin. W programie festiwalu przewidziano m.in. spotkania z autorami literatury fantastycznej, prelekcje i wykłady, konkursy, warsztaty i pokazy, stanowiska z grami (komputerowymi, konsolowymi oraz planszówkami), stoiska handlowe, oraz to, co tacy maniacy esportu jak ja lubią najbardziej – czyli turnieje. Falcon będzie miał cały blok poświęcony tematyce esportu, a w nim rozgrywki w najpopularniejsze tytuły esportowe: CS: GO, Hearthstone, FIFA 18, Gwint, League of Legends, Overwatch, DOTA 2. Nie zabraknie również spotkań z ciekawymi osobami związanymi ze światem esportu. Będą to między innymi:

– Adrian Kostrzębski – kojarzy go chyba każdy, kto zna marki ESL oraz Intel Extreme Masters, rzecznik prasowy jak również PR & Sales Director tejże firmy
– Dawid „Noxy” Danieluk – streamer, coach i organizator turniejów League of Legends
– Jakub „Lonely” Wójcik – streamer CS: GO i popularyzator tematyki esportu wśród osób niezwiązanych z tym tematem
– Mikołaj „Silv4n” Sinacki – streamer i komentator turniejów League of Legends, fan esportu jako całości, bez podziału na konkretne tytuły
– Paweł Niewęgłowski – CEO firmy programistycznej DevUp tworzącej oprogramowanie VR/AR
– Grzegorz Olifirowicz – specjalista ofd grywalizacji w biznesie

Wydarzenie startuje w piątek, 3 listopada o godzine 12:00. W imieniu organizatorów, prelegentów i wystawców – serdecznie zapraszamy do Lublina.

Źródło: Falkon

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię