Strona głównaEsportAGO Gaming zmiażdżone przez OpTiC. Polacy jednak nadal w grze

AGO Gaming zmiażdżone przez OpTiC. Polacy jednak nadal w grze

Rekordowo szybko zakończyło się spotkanie półfinałowe europejskiego Minora pomiędzy AGO Gaming a OpTiC. Dwie mapy, które wystarczyły do wyłonienia zwycięzcy, zajęły zaledwie godzinę i 15 minut.

Polacy grajacy na mapie Mirage po stronie CT bardzo źle weszli w spotkanie z Optic i przegrali 5 rund z rzedu, a pierwszą połowę kończyli z bilansem zaledwie dwóch zdobytych rund na 13 straconych. Po zamianie stron pistoletówka również przegrana przez naszych zawodników, tak więc OpTiC nie miało większych problemów by zaliczyć całego Mirage na swoje konto. Niestety takim samym bilansem zakończyła się druga mapa, czyli Train, stąd aż tak szybkie rozstrzygnięcie tego spotkania. Najskuteczniejszym zawodnikiem tego spotkania po stronie OpTiC był HS, z 21 fragami, natomiast po naszej stronie najcelniej strzelał Gruby – 11 fragów.

Jednak na tym nie kończy się przygoda Polaków z Minorem – AGO trafiają teraz do finału drabinki przegranych, który rozegrany zostanie jutro o godzinie 9:00 i zmierzy się w nim z EnVyUs.

AGO Gaming vs. OpTiC – 0:2 (2:16, 2:16)

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię