Strona głównaWiadomościRazer prezentuje nowy zestaw dla graczy - Razer Naga Trinity i Razer...

Razer prezentuje nowy zestaw dla graczy – Razer Naga Trinity i Razer Tartarus V2

W wielkiej kuźni Razera powstały udoskonalone wersje myszki i klawiatury gamingowej. Mają tylko jedno przeznaczenie – podnieść poziom wygody i doświadczeń w grach multiplayer.

Gry sieciowe rządzą się swoimi prawami. Wymagają od graczy wysokiej sprawności manualnej i akcesoriów, mogących przenieść ich reakcję wprost na ekran monitora. Aby było to możliwe, niezbędna jest inwestycja w sprzęt przygotowany z myślą o dynamicznych rozgrywkach online.

A skoro mowa o peryferiach dla graczy, nie można pominąć nowej oferty Razera. Amerykański producent wkrótce wypuści na rynek dwa nowoczesne urządzenia wyróżniające się wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Pod prawą dłonią znajdziemy myszkę Trinity, która jest już dziewiątym modelem z popularnej serii Razer Naga. Jest niesamowicie wyczulona na ruch, toteż z dużą precyzją przekazuje sygnał do komputera. Odpowiada za to sensor optyczny 5G o rozdzielczości 16000 dpi.

Od poprzednich edycji różni ją jednak nie szybkość reakcji, a 3 wymienne panele boczne obsługiwane kciukiem, dopasowane do aktualnych potrzeb gracza. Fani World of Warcraft i innych tytułów MMO z pewnością zainteresują się panelem z 12 przyciskami. Dodatkowe przyciski pozwolą im zmniejszyć liczbę klawiszy używanych na klawiaturze. Z kolei dla zapalonych graczy MOBA opracowano wersję nakładki, w której 7 przycisków ułożono w pozycji kołowej. Ostatni panel przywróci gryzoniowi klasyczny wygląd, udostępniając tylko 2 główne przyciski. Mychę można zakupić na stronie producenta za 99 dolarów.       

Gamingowy asortyment będzie można poszerzyć o „mini-klawiaturę” Razer Tartarus V2. Za cenę 79,99 dolarów otrzymamy dostęp do 33 przycisków (charakteryzujące się klikiem przełączników mechanicznych oraz oporem nacisku znanym z membranówek) i 8-kierunkowej gałki obsługiwanej kciukiem. Ponadto w zestawie znajduje się odłączana podkładka pod nadgarstek  i rolka przewijająca się w trzech kierunkach. Do dyspozycji graczy oddany zostanie również system Razer Hypershift umożliwiający konfigurację makr.   

 

Oba wspomniane urządzenia zostały wyposażone w technologię Razer Chroma, więc będziemy mogli swobodnie zaprogramować profile podświetlenia na każdą grową okazję.

Chcielibyście znaleźć taki zestawik pod choinką?

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię