Strona głównaEsportAGO kontra PRIDE w derbach Polski. Stawką szansa na awans do IEM...

AGO kontra PRIDE w derbach Polski. Stawką szansa na awans do IEM Katowice 2018

Już o 20:00 niezwykle ważne spotkanie w ramach turnieju Farmskins Championship i jednocześnie polskich kwalifikacji do rozgrywek CS: GO IEM Katowice 2018.

Zawodnicy AGO Gaming oraz PRIDE zawalczą o 1. miejsce w grupie A, a co za tym idzie niemal stuprocentowe szanse awansu do fazy play-off. Zwycięzca tej fazy będzie miał zapewniony udział w fazie grupowej IEM Katowice 2018.

We wczorajszych spotkaniach turnieju kwalifikacyjnego gracze AGO pokonali – choć nie bez problemów – rosyjski Team Spirit, na mapie Inferno wygrywając po dogrywce 22:19, a na Cobblestone zwyciężając 16:12. PRIDE takim samym rezultatem wygrali z rosyjskim Valiance – 16:9 na Mirage oraz 16:13 na Train. Najsłabiej z trójki starających się o awans do Katowic polskich drużyn wypadł Team Kinguin – choć w ich przypadku określenie „polska drużyna” już nie do końca ma rację bytu, jako, że dwóch najnowszych zawodników tego zespołu – fox i MUTiRiS to Portugalczycy. Zawodnicy z Pingwinem na koszulkach ulegli bułgarskiemu Windigo 0:2 (Overpass 4:16, Mirage 11:16).

Stream ze spotkania będzie dostępny m.in. na tym kanale Twitch.

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię