Strona głównaWiadomościVAOS - nowa linia foteli od polskiej firmy QUERSUS

VAOS – nowa linia foteli od polskiej firmy QUERSUS

Być może nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale QUERSUS – jeden z bardziej znanych i popularnych producentów foteli gamingowych – pochodzi z Polski. Aktualnie do jego oferty trafiła nowa seria – VAOS.

Linia modeli VAOS przeznaczona jest głównie dla użytkowników o średnim wzroście, co sprawia, że powinny być „złotym środkiem” pomiędzy dwiema innymi liniami foteli od QUERSUS-a – EVOS i GEOS. Od nowa zaprojektowano tutaj oparcie oraz wprowadzono zmiany w kształcie siedziska, co według producenta ma nadawać im nowoczesny i stylowy wygląd.

Nowa linia to trzy modele – V501, V502 i V503, które różnią się między sobą zastosowanymi materiałami obiciowymi. Pierwszy z nich pokryty jest materiałem oddychającym, uzupełnionym skórą syntetyczną w pięciu różnych kolorach. V502 to w całości ekoskóra, z detalami w dziesięciu różnych wariantach kolorów, natomiast V503 to czarna ekoskóra z przeszyciami w trzech kolorach do wyboru. Każdy z foteli można wzbogacić o spersonalizowany zagłówek – tworzoną za pomocą haftu komputerowego grafikę lub hasło. Oprócz tego wszystkie modele posiadają rozwiązania znane już z poprzednich linii, takie jak mechanizm regulacji krzywizny odcinka lędźwiowego, regulacja podłokietników w 4 płaszczyznach i regulacja wychylenia oparcia.

Nowe modele mają ułatwić wielogodzinne sesje przed komputerem, zarówno w pracy jak i w trakcie gier. Przewidziano je głównie dla osób o wzroście od 170 do 185 cm i wadze 120 kg. Ceny nowych modeli kształtują się na poziomie od 1449 złotych.

Źródło: QUERSUS

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię