Strona głównaEsportAGO niespodziewanie traci punkty z Izako Boars w 5. kolejce Polskiej Ligi...

AGO niespodziewanie traci punkty z Izako Boars w 5. kolejce Polskiej Ligi Esportowej [podsumowanie]

W kolejnym tygodniu rozgrywek CS:GO Polskiej Ligi Esportowej nie zabrakło zaskoczeń. Dwa zwycięstwa na swoim koncie zapisują zawodnicy Izako Boars, a swoje pierwsze punkty za zwycięstwo zdobyli gracze Pompa Team.

W dwumeczu tych dwóch drużyn zawodnicy Dzików pokazali która z drużyn jest lepsza, nie dając swoim przeciwnikom praktycznie żadnych szans. Na Inferno wygrali do 10, natomiast na Overpass pozwolili Pompie zdobyć zaledwie cztery punkty. Pompa odegrała się za tę porażkę w meczu z PRIDE – i to dwukrotnie, wygrywając 16:10 zarówno na Inferno jak i Trainie.

Kolejnym wielkim zaskoczeniem tej kolejki jest dwukrotna porażka aktualnie chyba najlepszej polskiej formacji, czyli AGO z Izako Boars. Do pierwszego starcia w ogóle nie doszło, ponieważ AGO rozgrywali wtedy finał Fusion.bet Masters, tak więc gracze Izako wygrali walkowerem. Overpass jednak został rozegrany bez przeszkód i tutaj również gracze AGO stracili punkty, po tym jak przegrali wynikiem aż 16:9 i przez praktycznie całe spotkanie “goniąc” wynik. Podobna wpadka nie przytrafiła im się już w spotkaniu z Adwokacikiem, gdzie AGO zainkasowali komplet punktów, na Cobblestone wygrywając 16:10, a na Train – 16:8.

W starciu PACTu z PRIDE zobaczyliśmy podział punktów. Najpierw na Nuke PACT przegrał aż do pięciu oczek, by na Cache odzyskać inicjatywę i wygrać 16:9.

I na koniec mieliśmy obejrzeć dwumecz Codewise Unicorn z x-kom team, ale niestety dla widzów obu drużyn, spotkanie to zostało przełożone na 28 maja, ponieważ w x-kom team pojawiły się problemy techniczne. Codewise zgodzili się na zmianę terminu spotkania, podobne zdanie wyraziły rownież władze PLE, proponując jednocześnie nową datę starcia.

Które spotkanie szczególnie zapadło Wam w pamięci z tej kolejki?

Źródło: PLE

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię