Strona głównaGryChcecie pograć za darmo w The Crew 2? To zapisujcie się na...

Chcecie pograć za darmo w The Crew 2? To zapisujcie się na beta testy

29 czerwca zwiedzimy całe, wirtualne USA, nie ograniczając się wyłącznie do tras wytyczonych dla pojazdów kołowych. Jeszcze przed premierą The Crew 2 możemy udać się na bezpłatną przejażdżkę w wersji beta.

To będzie spore wydarzenie w gatunku gier wyścigowych. The Crew było zaledwie ułamkiem tego, co tym razem twórcy zamierzają przedstawić w drugiej części. Chodzi tu mianowicie o wymiar rozrywki, który przekroczy barierę wyścigów samochodowych, pozwalając graczom rywalizować na otwartych terenach USA zarówno na ulicach, bezdrożach, w powietrzu i na wodzie.

Co więcej, w specjalnie przygotowanych punktach lokacji będzie można jednym klikiem przenieść się z jednej maszyny do drugiej. Przykładowo kołując szybowcem pod Złotym Mostem w San Francisco możemy natychmiast zasiąść za sterami motorówki.

Cieszy również to, że twórcy dają duża swobodę eksploracji świata nie przymuszając graczy do jednego stylu rozgrywki. Możemy grac solo, z kumplem lub brać udział w większych akcjach sieciowych, gdzie z puli dostępnych atrakcji wybierzemy wyścigi uliczne, off-roadowe, profesjonalne zawody, czy też freestyle.

Choć do premiery The Crew 2 pozostał jeszcze ponad miesiąc, możemy przyspieszyć okres oczekiwania na grę. Wystartowały właśnie zapisy do wersji beta (czas trwania 29 maj – 4 czerwiec), która mimo nałożonych ograniczeń umożliwi sprawdzić pierwszy poziom systemu progresywnego. W ramach bety udostępnione zostaną 4 kategorie wyścigów Street Race, Rally Raid, Powerboat i Aerobatics, które tyczą się każdego rodzaju maszyn, nadto wszystkich modeli, mających znaleźć się w grze.

Wytypowani betatesterzy mogą również liczyć na takie bonusy, jak specjalne misje oraz dodatkowy przedmiot do gry, który zostanie odblokowany przy okazji oficjalnej premiery The Crew 2 – skórzaną kurtkę.

To jak zapisujecie się, czy nie?      

[you tube=lPBsAL2LQOE]

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię