Strona główna Esport AGO przegrywają na ostatniej prostej eliminacji do IEM Katowice. AVANGAR za mocne...

AGO przegrywają na ostatniej prostej eliminacji do IEM Katowice. AVANGAR za mocne dla polskiego zespołu

- Reklama -

Po wygranej nad Epsilon, by awansować do IEM Katowice 2018, zawodnicy AGO Esports musieli wygrać jeszcze tylko jedno spotkanie – finał Farmskins Championships z zespołem AVANGAR. Niestety, sztuka ta nie udała im się i w ostatniej chwili awans wymknął się Polakom z rąk.

Na obu rozgrywanych w tym finale mapach AVANGAR nie miało większych problemów z rozpracowaniem gry Polaków. Szczególnie wyraźnie było to widać na 1. mapie – Train, gdzie graczom AGO po stronie TT udało się zdobyć zaledwie cztery rundy, a po stronie CT – tylko jedną. Starcie to zakończyło się wynikiem 5:16.

Na mapie Overpass Polacy zaczęli dużo lepiej niż w pierwszym starciu, ale cała wypracowana na początku mapy przewaga szybko stopniała, gracze AVANGAR doprowadzili do remisu po 7, a pierwszą połowę kończyli z jednopunktowym prowadzeniem. Po zamianie stron powtórzył się scenariusz z Traina i Polacy znowu zdobyli zaledwie jeden punkt – przy ośmiu zdobytych po stronie AVANGAR. Ostatecznie na Overpass padł wynik 8:16. Mimo, że po raz kolejny w polskim zespole najlepszy był phr, to tym razem było to sporo poniżej oczekiwań, podobnie oczywiście jak w przypadku wszystkich polskich zawodników. Statystyki phr’a to K/D 28-35, a rating 0.92. Najlepszy po stronie AVANGAR – buster – miał natomiast K/D 43-18 i rating 1.51.

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE