Strona głównaEsportAGO przegrywają na ostatniej prostej eliminacji do IEM Katowice. AVANGAR za mocne...

AGO przegrywają na ostatniej prostej eliminacji do IEM Katowice. AVANGAR za mocne dla polskiego zespołu

Po wygranej nad Epsilon, by awansować do IEM Katowice 2018, zawodnicy AGO Esports musieli wygrać jeszcze tylko jedno spotkanie – finał Farmskins Championships z zespołem AVANGAR. Niestety, sztuka ta nie udała im się i w ostatniej chwili awans wymknął się Polakom z rąk.

Na obu rozgrywanych w tym finale mapach AVANGAR nie miało większych problemów z rozpracowaniem gry Polaków. Szczególnie wyraźnie było to widać na 1. mapie – Train, gdzie graczom AGO po stronie TT udało się zdobyć zaledwie cztery rundy, a po stronie CT – tylko jedną. Starcie to zakończyło się wynikiem 5:16.

Na mapie Overpass Polacy zaczęli dużo lepiej niż w pierwszym starciu, ale cała wypracowana na początku mapy przewaga szybko stopniała, gracze AVANGAR doprowadzili do remisu po 7, a pierwszą połowę kończyli z jednopunktowym prowadzeniem. Po zamianie stron powtórzył się scenariusz z Traina i Polacy znowu zdobyli zaledwie jeden punkt – przy ośmiu zdobytych po stronie AVANGAR. Ostatecznie na Overpass padł wynik 8:16. Mimo, że po raz kolejny w polskim zespole najlepszy był phr, to tym razem było to sporo poniżej oczekiwań, podobnie oczywiście jak w przypadku wszystkich polskich zawodników. Statystyki phr’a to K/D 28-35, a rating 0.92. Najlepszy po stronie AVANGAR – buster – miał natomiast K/D 43-18 i rating 1.51.

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię