Strona głównaEsportAGO zmierzą się w bratobójczym pojedynku z Virtus.pro w ramach StarSeries i-League

AGO zmierzą się w bratobójczym pojedynku z Virtus.pro w ramach StarSeries i-League

W dniach od 28 maja do 3 czerwca odbędzie się kolejna edycja turnieju StarSeries i-League – Season 5. Dzisiaj rozlosowano pary pierwszych spotkań – i wygląda na to, że już od samego początku czekają nas spore emocje.

W turnieju weźmie udział 16 zespołów, które powalczą o pulę 300 tysięcy dolarów. Znalazły się wśród nich dwie drużyny z Polski – AGO Esports, którzy przeszli przez europejskie kwalifikacje, oraz Virtus.pro, którzy swoje miejsce w turnieju zawdzięczają zaproszeniu od organizatorów. Zrządzenie losu, a może szczęśliwa ręka głównego administratora turnieju, który losował pary pierwszych spotkań, sprawiły, że obie polskie formacje zmierzą się ze sobą już na początku turnieju. Będzie to spotkanie w systemie BO3. Oprócz “polskich derbów” zobaczymy także derby Kazachstanu, w których Gambit zmierzą się z AVANGAR.

Pozostałe mecze pierwszej kolejki wyglądają następująco:

Natus Vincere vs. TyLoo
mousesports vs. North
Ninjas in Pyjamas vs. HellRaisers
Liquid vs. NRG
SK Gaming vs. VG.Flash
GODSENT vs. Renegades

Od pewnego czasu mówi się, że AGO to aktualnie drużyna, która powinna wyżej plasować się w rankingach niż Virtus.pro. W tych derbach oba zespoły mają więc coś do udowodnienia, zarówno sobie jak i widzom polskiego CS-a. A kto zwycięży w tym pojedynku Waszym zdaniem?

Źródło: HLTV

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię