Strona głównaGryAim Assist zostanie wyłączony podczas grania kontrolerem w Black Ops 4 na...

Aim Assist zostanie wyłączony podczas grania kontrolerem w Black Ops 4 na PC

Jednym z problemów, z jakimi mają do czynienia gracze z Call of Duty jest Aim Assist podczas gry z użyciem kontrolera. Tylko czy są tacy gracze PC? Nic nie może się równać z dokładnością celowania myszy, to jednak wsparcie celowania przy korzystaniu z kontrolerów dawało nierówną przewagę.

Na szczęście w Black Ops 4 problem ten nie będzie występował. Treyarch potwierdziło, że zarówno w rozgrywkach sieciowych jak i trybie Blackout nie będzie automatycznego wspomagania celowania podczas korzystania z kontrolerów.

Jeżeli ktoś nie wie Blackout to tryb battle royal jaki ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Oficjalny komunikat w tej sprawie:

Możemy to zrobić!

Aim Assist będzie wyłączony podczas korzystania z kontrolerów na PC w trybach PvP (co oznacza tryb multiplayer oraz blackout).

Jak zawsze pamiętaj, nadal jesteśmy w fazie Alpha i nadal testujemy różne rozwiązania, aby zapewnić wygodną rozgrywkę. Tryb Aim Assist będzie prawdopodobnie działał w trybie zombie, ale nadal jeszcze testujemy to rozwiązanie.

Zatem tryb zombie jest jednym, w którym będziemy mieli wspomaganie podczas używania kontrolera. Według mnie nie jest to potrzebne i raczej sposób sterowania powinien być jednolity dla wszystkich trybów rozgrywki. Takie rozwiązanie sprzyja wyćwiczeniu pamięci mięśniowej i precyzję samodzielnego celowania.

A Wy jak sądzicie? Czy kiedykolwiek graliście na PC w FPSy z użyciem kontrolera? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię