Strona głównaGryAktualnościAirplane Mode – symulator pasażera samolotu bije na głowę Desert Bus

Airplane Mode – symulator pasażera samolotu bije na głowę Desert Bus

Jeżeli uważacie, że Desert Bus był nudny to patrzcie na to. AMC, producent telewizyjny, debiutuje w roli wydawcy gier komputerowych. Pierwsza gra może zdobyć tytuł najnudniejszej gry wszech czasów. Airplane Mode to symulator pasażera samolotu.

Gra ma trafić na PC już w przyszłym roku, a deweloperem jest indyjskie studio Hosni Auji. Tytuł da nam możliwość wcielenia się w pasażera samolotu podczas lotu transatlantyckiego trwającego około realnych 6 godzin. Idealna rozgrywka jeżeli nie mieliście dotąd okazji lecieć samolotem czy to na wycieczkę czy w celach służbowych.

Zobacz: Tanie gry znowu w Biedronce! AC: Origins i inne hity za mniej niż 80…

Urozmaiceniem rozgrywki mają być zmienne warunki lotu za każdym razem gdy rozpoczniemy grę. Podczas podróży mogą zdarzyć się turbulencje, słaby sygnał internetowy czy irytujący płacz dzieci. Na szczęście zawsze będziemy siedzieć przy oknie, co będzie jednym ze źródeł naszej rozrywki. Dla zabicia czasu będziemy mogli również rozwiązywać krzyżówki.

Zobacz: EA zrezygnowało z marki Skate

Brzmi to tak niesamowicie, że poczułem zapach kiełbasy i potu współpasażerów. Jeżeli to Was nie zachęca do kupna gry, to może przekona Was trailer:

Tymczasem ja idę to rozchodzić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceengadget
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię