Strona głównaGryAktualnościPUBG: do gry zostanie wprowadzony system klanów?

PUBG: do gry zostanie wprowadzony system klanów?

Nie jest tajemnicą, że myszkowanie w plikach gry może dostarczyć wielu ciekawych informacji. Tym razem jeden z graczy trafił na informacje sugerujące, że do PUBG zostanie wprowadzony system klanów. Rozwiązanie takie działa obecnie w PUBG Mobile.

Poszukiwanie informacji w plikach gry wielokrotnie przyniosło ciekawe efekty. Wczoraj informowaliśmy Was o rozwiązaniu jednej z zagadek w RDR2, a dzisiaj przynosimy wieści na temat PUBG. Według informacji jakie wyszukał PlayerIGN do PUBG wkrótce może trafić system klanów.

Zobacz: PUBG Lite – dostępny także w Polsce

Założenie klanów miałby kosztować 5000 BP (Battle Points). Nazwa klanu będzie mogła składać się z maksymalnie 15 znaków, a opis 160. Do klanu może należeć maksymalnie 20 graczy.

PlayerIGN wcześniej informował o skórkach z okazji PUBG Global Championship, które się sprawdziły. Możemy zatem traktować go jako wiarygodne źródło informacji.

Dodanie klanów do PUBG jest naturalną koleją rzeczy i nie powinno nikogo zaskakiwać. PUBG Mobile działa w ten sposób już od lipca zeszłego roku. Członkowie klanu mają dostęp do specjalnych oznaczeń, misji oraz sklepu klanowego.

Niestety pliki gry nie zdradzają szczegółów kiedy system klanów ma zostać wprowadzony. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać. Pytanie tylko czy jest to w stanie uratować grę, PUBG stracił już 82% graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię