Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaAktorka z Kapitana Ameryki oskarżona o zabójstwo matki

Aktorka z Kapitana Ameryki oskarżona o zabójstwo matki

Mollie Fitzgerald – epizodyczna aktorka z pierwszej części Kapitana Ameryki, została zatrzymana przez policję. Kobieta oskarżona jest o zabicie 68-letniej matki.

Nie ma co ukrywać – Mollie Fitzgerald zagrała w Kapitanie Ameryka, ale prawdopodobnie nie macie pojęcia kogo. Dlatego spieszę z wyjaśnieniami. Wcieliła się ona w jedną z dziewczyn Howarda Starka, które pojawiły się razem z nim na scenie w trakcie Stark EXPO. Jeśli dokładnie pamiętacie tę scenę, to właśnie ona została pocałowana przez genialnego naukowca i ojca Iron-Mana.

Aktorka została zatrzymana przez policję i oskarżona o zabójstwo własnej matki. 68-letnia kobieta została znaleziona martwa w swoim domu. Policja uznała to za zabójstwo drugiego stopnia i właśnie za taki czyn będzie odpowiadać 38-letnia aktorka. Do całego zajścia miało dojść w trakcie wigilijnej kolacji. Wtedy to doszło do kłótni, która zakończyła się wyprowadzeniem śmiertelnego ciosu nożem. Mollie była producentką i reżyserką. Według IMDb była też asystentką Joe Johnstona – reżysera Kapitana Ameryki.

W tym momencie Mollie Fitzgerald przebywa w więzieniu. Może wyjść za kaucją po wpłaceniu kwoty 500 tys. dolarów. Jej sprawa prawdopodobnie rozpocznie się 9 stycznia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię