Strona głównaWiadomościAktualizacja do Śródziemie: Cień Wojny usunie mikropłatności

Aktualizacja do Śródziemie: Cień Wojny usunie mikropłatności

Monolith zapowiedział że w najbliższych miesiącach wyda kilka darmowych aktualizacji dla Śródziemie: Cień Wojny. W związku z tym, na trwale zostaną usunięte mikropłatności, skrzynki i market, co powinno być dobrą wiadomością dla wielu graczy.

Pierwotnie kontrowersyjną decyzję o wprowadzeniu mikropłatności do tej części gry podjęło Warner Bors.

Menedżer społeczności gry MonolithMark przekazał informację na oficjalnej stronie internetowej. Ogłosił, że po 6 miesiącach na prośbę graczy usuwają system mikropłatności:

Kupowanie na rynku daje dodatkowe korzyści graczom, ale zdaliśmy sobie sprawę, że dostarczanie tego typu wyboru niszczy naszą grę i zasady systemu Nemezis. Takie podejście pozwalało przegapić niesamowite historie które gracze mogą stworzyć w inny sposób. Świadomość, że wiele rzeczy można zakupić w sklepie powoduje spadek immersji i eliminuje wyzwanie związane z budową osobistej armii i fortec. Aby przywrócić podstawową funkcję systemu Nemezis na trwałe usuwamy złoto, skrzynki i rynek z Shadow War.

Zaktualizowane zostaną elementy kampanii, w których gracze bronią swoich fortec przed powtarzającymi się kontratakami Saurona. Dotychczas była to najgorsza część gry ponieważ była mocno związana z mikrotransakcjami, więc nie jest dziwne, że deweloper zmodyfikował ten element rozgrywki. Mikropłatności zostaną zastąpione elementem narracyjnym oraz kilkoma usprawnieniami w celu uzyskania lepszej rozgrywki.

To nie wszystko w kolejnych aktualizacjach mają zostać wprowadzone kolejne modyfikacje usprawniające grę. Zostaną one szczegółowo opisane w przyszłości. Obejmą zmiany systemu Nemezis, skórki postaci, dodatkowe elementy w drzewku umiejętności, aktualizacje systemu narzędzi i rozwój postaci.

Pierwsza z aktualizacji usuwająca mikropłatności zostanie udostępniona 17 lipca.

Źródło: tweaktown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię