Strona głównaWiadomościNie uwierzysz, ile osób kupiło już PUBG

Nie uwierzysz, ile osób kupiło już PUBG

PlayerUnknown’s Batllegrounds to jedna z najlepiej sprzedających się gier w historii. Jednak chyba niewiele osób spodziewało się, że produkcja została kupiona aż tyle razy. Powoli goni nawet Counter-Strike’a: Global Offensive.

PlayerUnknown’s Batllegrounds to jedna z najlepiej sprzedających się gier w 2017 roku, która cały czas cieszy się ogromną popularnością również w 2018 roku i to nawet pomimo ogromnej konkurencji ze strony Fortnite’a. Jednak nie spodziewałem się, że liczby sprzedanych kopii w ciągu ostatnich 12 miesięcy jest aż tak duża.

O jakiej liczbie mówimy? PlayerUnknown’s Batllegrounds zostało sprzedane w liczbie 33 mln kopii, co stawia produkcję PUBG Corp. na drugim miejscu w historii Steama. Lepszy jest tylko Counter-Strike: Global Offensive, który może pochwalić się wynikiem 41 mln. Trzeba jednak pamiętać, że CS:GO jest sprzedawany od wielu lat, a na dodatek jest sporo tańszy. Dla porównania GTA V na Steam osiągnęło około 10 mln sprzedanych egzemplarzy, ale do tego dochodzi kilka razy tyle na konsolach (w sumie ok 90 mln).

Spodziewaliście się, że PUBG osiągnie aż tak dobry wynik?

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię